Çatı yalıtım köpük
Çatı yalıtım Köpüğü
Çatı yalıtım Şiltesi
Çatı yalıtım şiltesi
Çatı yalıtım malzemesi
Çatı Yalıtım Levhası

Çatı Yalıtım Malzemesi

Çatı Yalıtım malzemesi ile ısıyı %99,9 iletir, evinizde, işyerinize dışarıdan gelen sıcak havayı önler. Bu sayede Enerji tasarrufu sağlar.

Özellikle yaz ayla... rının kavurucu, bunaltıcı sıcakları ile baş etmek neredeyse imkansız, hem çatı duvar ve zeminde yalıtım önlemi alınmadığı taktirde, Maliyetin yanında çalışma konforunuzda bozulmaktadır.

Peki doğru yalıtım malzmesini nasıl seçersiniz. Uzun yıllar ve yüksek oranda ısıyı önlemek için ilk dikkat etmeniz gereken nedir.

Seçimler arasında, Alüminyum folyolu, metalize kaplama ve sadece polietilen köpük diğer adıyla şilte olarak 3 ayrı grupta yer almaktdır. Özellikle Akdeniz bölgesinde ve mevsimsel olarak sıcağı daha fazla yaşan bölgelerde bulunanlar, bulunduğu ortamın her tarafını izole etmek zorundadır.

Bunların içinde en önemli olanı,"çatı" buradan önlenec ısı yalıtımı zemini, kısmen duvarlara gelecek ısıyı büyük oranda önleyecektir. Ayrıca yüksek oranda nem bariyer görevini de üstlenmektedir.

Yalıtım malzemesi çatı

söz konusu zeminden yükselen sıcaklık çatıya kadar yükselir ve o bölgede yoğun nem olmasına, basınç oluturmasına sebep olmaktadır. Ayrıca dışarıdan gelen hava etkisiyle ortamdaki sıcaklık 2 katına çıkmaktadır.

Durum gerçeğinde daha fazla hissedilmektedir. Bunların haricinde duvarlardan gelen ısı faktörünü ayrıca göz önünde bulundurmak gerekmektedir. Kış aylarında petek arkası yalıtım malzemesi ile gerekl önlemlem alınabilir.

Kullanım Alanaları

  1. Depo Çatıları
  2. Fabrikalar
  3. Marketler
  4. teraslar
  5. konteynırlar
  6. karavan
  7. Soğutma odaları
  8. Gıda Saklama

Telefon:+9 0212 482 63 89

Mobil: 0535 734 8532

Mail: info@5nambalaj.com

ADRES

Maltepe Mah. Davutpaşa Cad. Kale İş Merkezi No:141/ 93 Zeytinburnu / İSTANBUL

Tüm hakları saklıdır