petek arkası yalıtım folyo

Petek arkası yalıtım

Petek arkası yalıtım Ev ve işyerinizdeki enerji verimliliğini artırmanın en etkili yollarından biridir.Peteklerdeki ısı kayıplarını en aza indirerek enerji tasarrufu sağlar.

Soğuk kış günlerinde peteklerinizin arkası ile oluşan ısı kaybını engeller ve ısıyı odanın içerisinde tutar. Bu sayede daha az enerji harcamanıza ve faturalarınızı düşürmenize yardımcı olur.

Evinizdei iş yerinizde, yaşam alanınızda daha konforlu bir ortam yaratırsınız. Isı kayıplarının önüne geçtiği için odalarınız daha hızlı ısınır ve ısınma süresi daha uzun sürer. Bu sayede sıcak bir ortamda keyifle vakit geçirebilir.

Kış aylarında bile evinizde rahatlıkla oturabilirsiniz. Ayrıca, petek haricinde ses yalıtımı sağlayarak dışarıdan gelen gürültüleri de azaltır, sessiz bir yaşam alanı sunar.

yalıtım petek arkası

metealize ( silver) film ve Aluminyum folyo olmak üzere 2 farklı üründen üretimi yapılmaktadır. Metalize daha çok polietilen köpük içerikli bir malzeme olup yansıtma özelliği iyi konumdadır. ısının %99 nu yansıtır, bu sayade ısı içeride kalarak enerji verimliliği maksimum düzeyde sağlar. Metalize yalıtımın dez avantajı daha kısa sürede deforme olmaktadır. En iyi özelliğiise yansıtma oranı yüksektir.

petek arkası yalıtım kalnlık
Genişlik:50 cm Boy:100 cm Kalınlık:1 cm
petek arkası yalıtım doğalgaz
Doğalgazdan tasarruf edin
ısı kaybını önleyin

Telefon:+9 0212 482 63 89

Mobil: 0535 734 8532

Mail: info@5nambalaj.com

ADRES

Maltepe Mah. Davutpaşa Cad. Kale İş Merkezi No:141/ 93 Zeytinburnu / İSTANBUL

Tüm hakları saklıdır