plastik kosebent pvc levha hizmetlerimiz kesim
HİZMETLERİMİZ

Koruyucu bir ambalaj çözümü ve dekoratif yada köşe koruma için plastik köşebent tasarlamanın ilk adımı, uygulamaya uygun bir malzemenin seçilmesidir.

Genel bir kural olarak, 5N AMBALAJ polietilen köpükleri, köşebentleri değeri nispeten yüksek ve orta derecede kırılgan olarak tanımlanabilecek ürünleri korumak için en uygun olanıdır.

Bu tür ürünler için hasar oranlarını minimumda tutmak, birden fazla darbeye karşı güvenilir bir şekilde koruma sağlayan güçlü, esnek bir yastıklama malzemesi gerektirir.

Başka bir deyişle, ilk darbelerden zarar görmeyen ve tekrarlanan darbelere karşı yastıklama korumasını sürdürmek için toparlanan bir yastıklama malzemesinin seçilmesine özen gösterilmelidir.

5N AMBALAJ ürünleri, doğaları gereği esnek olup, onlara tekrarlanan darbelere karşı olağanüstü yastıklama koruması sağlayan olağanüstü kurtarma özellikleri sağlar. Ve 5N AMBALAJ ürünleri çeşitli güçlerde mevcuttur, bu da onları sadece birkaç kilodan yüzlerce kiloya kadar değişen ürünleri korumak için uygun hale getirir

Ürün Şekline göre koruyucu köpük tasarımı

Tasarım geliştirmenize giren birçok varsayım vardır; bunlar arasında, karşılaşılması muhtemel düşme yüksekliğinin gerçekçi olduğu ve kullanılan kırılganlık değerinin gerçekten paketlenen ürünü temsil ettiğine dair varsayımlar vardır. Gerçek testlerle elde edilen bir kırılganlık değeriyle çalışacak kadar şanslı olsanız bile, çoğu durumda test edilen bir prototipti ve üretim birimleri belirtilenden daha fazla veya daha az sağlam olabilir.

Bu nedenlerle, tasarımınızın performansını fiili kullanımda izlemek iyi bir uygulamadır. Bu, tasarımınızın gerçekte gerekenden daha fazla gerçek dünya performansı sağlayıp sağlamadığını veya yeterli olup olmadığını belirlemenize yardımcı olacaktır. Ayrıca, ambalajlı ürünün tasarımındaki dahili değişikliklerin ambalaj performansı gereksinimlerini ne zaman değiştirebileceğini belirlemenize de olanak tanır.

Nasıl hiçbir nakliyeci yüksek hasar oranlarını karşılayamıyorsa, aşırı paketlemeyi de göze alamaz. Paketleme performansının sürekli olarak izlenmesi, korumadan ödün vermeden daha fazla ekonominin elde edilip edilemeyeceğini belirlemeye de yardımcı olabilir.s

plastik köşebent pvc levha hizmetlerimiz kesim makinesi

Telefon:+9 0212 482 63 89

Mobil: 0535 734 8532

Mail: info@5nambalaj.com

ADRES

Maltepe Mah. Davutpaşa Cad. Kale İş Merkezi No:141/ 93 Zeytinburnu / İSTANBUL

Tüm hakları saklıdır