petek arkası yalitim radyatör
Petek arkası yalıtım radyator
parke altı şilteler
Parke altı şilteler
Çatı yalıtım malzemeleri
Çatı yalıtım malzemeleri

Yalıtım malzemeleri

Yalıtım malzemeleri ile evinizde, işyerinizde maksimum ısı kontrolü sağlayarak enerji tasarrufu sağlayın. kışın soğuk havalardan, yazın ise sıcak havanın etki.. lerinden koruyarak konforlu bir yaşam alanı sağlayabilirsiniz.

Kaliteli ve en son teknolojiyle üretilmiş yüksek performanslı ürünlerdir. İç ve dış yüzeyler için özel olarak tasarlanan, sıcaklık ve ses izolasyonu sağlayarak huzurlu bir atmosfer yaratır.

Yüksek kaliteli hammaddelerden yapılır. Bu nedenle uzun ömürlüdür ve zaman içinde bozulmaz. Ortamınızı her türlü hava koşuluna karşı korur.

Kolay kullanım özellikleri sayesinde hem zaman hem de maliyet tasarrufu sağlar. Malzemelerimiz, yalıtımı güçlendirirken zaman kazandırır. Kullanımı son derece basit. Uygulama sürecinde uzman bir ekip veya özel ekipmana ihtiyaç duymazsınız. Sizler için özel olarak hazırlanan talimatları takip ederek kendiniz yalıtım işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu, maliyetlerinizi düşürür ve profesyonel bir işçilik sunar. Uzun ömürlü olması da size fayda sağlayacaktır. Uzun yıllar boyunca hiçbir değişiklik yapmadan sorunsuz çalışır. Bu da size uzun vadede daha fazla para kazanmanızı sağlar.

Telefon:+9 0212 482 63 89

Mobil: 0535 734 8532

Mail: info@5nambalaj.com

ADRES

Maltepe Mah. Davutpaşa Cad. Kale İş Merkezi No:141/ 93 Zeytinburnu / İSTANBUL

Tüm hakları saklıdır