plastik pvc levha modelleri

Plastik Pvc Levha

Plastik Pvc Levha Bu dayanıklı ve çok yönlü malzeme, yaratıcılığınızı sınırlarını zorlayarak ifade etmenizi sağlar. Levhalarla evinizde, iş yerinizde veya hobi alanlarınızda gerçekleştirmek istediğiniz her türlü projeyi kolaylıkla hayata geçirebilirsiniz.

 

Siz de bu benzersiz malzemenin sunduğu avantajları keşfederek projelerinizi taçlandırabilirsiniz! Dayanıklı ve Çok Yönlü Tasarım: Dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanım sunar. Hava koşullarına, nem ve ısı değişikliklerine dayanıklı olan bu levhalar, iç ve dış mekanların duvar köşe koruyucu ile birlikte ve duvarlarda, kapılarda güvenle kullanılabilir.

 

Renk seçeneklerinin genişliğiyle de projelerinizde istediğiniz görsel etkiyi yakalayabilirsiniz. İster bir tabela tasarlayın, ister bir vitrin dekorasyonu yapın, hayal gücünüzü gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Kolay İşlenebilir ve Uyum sağlar. Kolay işlenebilir özellikleri sayesinde istediğiniz boyutta ve şekilde kesilebilir, bükülebilir, delik açılabilir veya kaynak yapılabilir.

 

Bu esneklik, size projenize tam anlamıyla uyum sağlama imkanı verir. Kendi tasarımınızı özgürce şekillendirebilir ve projelerinizde kişisel dokunuşunuzu hissettirebilirsiniz. Plastik köşebent ve pvc levhalarla eşsiz ve özgün ürünler yaratmak için hayal gücünüzü serbest bırakın! Hijyenik ve Kolay Temizlenebilir: Sağlığınıza ve güvenliğinize önem veren bir seçim yapın hijyenik özellikleri sayesinde kolay temizlenebilir ve dezenfekte edilebilir. Bu özellikleri sayesinde, endüstriyel alanlarda kullanımdan ev ve ofis dekorasyonlarına kadar pek çok alanda güvenle tercih edilebilir. temizlenmesi ve bakımı kolaydır, bu da size zamandan ve enerjiden tasarruf sağlar.

Pvc Levha plastik

Çok çeşitli endüstrilerde ve uygulamalarda kullanılan çok yönlü bir malzemedir. En yaygın kullanımları aşağıdaki gibidir:

Reklam ve tabela sektörü: reklam panoları, tabela arka planları, yönlendirme levhaları, iç ve dış mekan afişleri ve sergileme standları gibi reklam ve tabela uygulamalarında sıklıkla kullanılır. Bu sektörde levhalar, bükülebilir, kesilebilir ve şekillendirilebilir özellikleri nedeniyle tercih edilen bir malzemedir.

İç dekorasyon: iç dekorasyon için de kullanılabilir. Mobilya kaplamaları, mutfak ve banyo dolapları, duvar panelleri, tavan kaplamaları ve zemin kaplamaları gibi birçok alanda tercih edilmektedir. Kolay temizlenebilir özellikleriyle ve geniş renk ve desen seçenekleriyle avantajlıdır.

İnşaat: İnşaat sektöründe de kullanılır. Özellikle iç mekanlarda duvar kaplamaları, asma tavan panelleri ve döşeme malzemeleri tercih edilir. Inşaat projelerinde sıklıkla kullanılan bir malzeme olan,suya dayanıklı , kolay temizlenebilir ve uzun ömürlüdür.

Sanayi ve ambalaj: Birçok sanayi sektöründe kullanılır. Örneğin, endüstriyel ambalaj malzemeleri, makine koruyucu kalkanları, kabin kaplamaları ve elektrik panoları için tercih edilir. PVC levhalar, kimyasallara karşı dayanıklılıkları ve işlenebilirlikleri nedeniyle sanayide kullanılabilir.Bu sadece en yaygın kullanımları arasında yer almaktadır. Geniş kullanım alanı nedeniyle çeşitli sektörlerde çeşitli amaçlar için kullanılabilir.

150x4000x2 mm plastik pvc levha
150x 4000*2 mm
200x4000x2 mm plastik pvc levha
200x4000*2 mm
300x4000x2 mm plastik pvc levha
300x4000*2 mm
1000x3000x1.5 mm plastik pvc levha
1000x3000*1.5 mm

Telefon:+9 0212 482 63 89

Mobil: 0535 734 8532

Mail: info@5nambalaj.com

ADRES

Maltepe Mah. Davutpaşa Cad. Kale İş Merkezi No:141/ 93 Zeytinburnu / İSTANBUL

Tüm hakları saklıdır