kırılacak eşya paketleme malzemesi

Kırılacak Eşya Paketleme Malzemesi

Kırılacak eşya paketleme malzemesi için en iyi ürün köpük levha, Ürünlerin Kargo sevkiyatı ya da taşınma sırasında kırılması hem maliyetleri hemde zaman kaybına neden olmaktadır.

Köpük levha özellikleri

  • Antibakteriyel
  • Kaymaz yüzey ( ürünlerin kaymasını ve çarpmasını önler.
  • su geçirmez, nem yapmaz.
  • Tekrar tekrar Kullanılabilir.
  • Toz tutmaz
  • Hijyenik
  • Esnekliği sayesinde darbeleri önler.

paketleme kırılacak eşya malzemesi

Özellikle mutfak eşyaları narin ve kırılgan yapıdadır, birbirlerine sürtündüğü anda kolaylıkla yüzeyleri çizilmektedir. Bu sayede ürünlerin yüzeyinde kötü bir görünüm oluşmaktadır.

Çizilme ayrı bir problem olarak ele alındığında bazı ürünler tamir edilirken, başka ürünlerin tamiri söz konusu değildir. Bu noktada köpük levhalar diğer ambalaj malzemelerinden daha iyi koruma sağlar.

En çok kırılacak olan ve çizilen eşyaları sarmak için kullanılması gereken Köpük levhalar, ihtiyaç duyulan ürünler mutfak eşyaları, porselen, tabak, cam gibi değerli eşya, ev dekorasyonu, küçük biblolar ve figürinler, sanat eserleri ve fotoğraf çerçeveleri gibi kırılgan öğeleri çizilmelere karşı korumak için mükemmel bir koruyucu paket malzemesi.

Köpük levhalar güçlüdür ve toza, kire veya neme karşı dayanıklıdır, ister yurt içi isterseniz uluslar arası taşıma yapın, üstün koruma özellikleri sayesinde tüm dünyada en çok tercih edilen paketleme malzemesi ile mevsimlik öğelerinizi ve koleksiyonlarınızı saklamak için idealdir; Özel gün süslerinizi veya özel porselen tabaklarınızı ve güzel kristal bardaklarınızı, kullanılmadıkları zaman tüm yıl boyunca koruma altında tutun.

kırılcak eşya paketleme malzemesi vazo icin
kırılacak eşya paketleme malzemesi bardak için
kırılacak eşya paketleme malzemesi köpük kutu
kırılcaka eşya paketleme malzemesi cam kutusu
kırılacak eşya paketleme malzemesi bardak sarmak için
kırılacak eşya paketleme malzemeleri sarmak

Telefon:+9 0212 482 63 89

Mobil: 0535 734 8532

Mail: info@5nambalaj.com

ADRES

Maltepe Mah. Davutpaşa Cad. Kale İş Merkezi No:141/ 93 Zeytinburnu / İSTANBUL

Tüm hakları saklıdır