ambalaj - plastik köşebent - parke altı şilte - polietilen köşe koruyucu

Hizmetlerimiz

Koruyucu bir ambalaj çözümü tasarlamanın ilk adımı, uygulamaya uygun bir yastıklama malzemesinin seçilmesidir.

Genel bir kural olarak, 5N AMBALAJ polietilen köpükleri, değeri nispeten yüksek ve orta derecede kırılgan olarak tanımlanabilecek ürünleri korumak için en uygun olanıdır.

 Bu tür ürünler için hasar oranlarını minimumda tutmak, birden fazla darbeye karşı güvenilir bir şekilde koruma sağlayan güçlü, esnek bir yastıklama malzemesi gerektirir.

Başka bir deyişle, ilk darbelerden zarar görmeyen ve tekrarlanan darbelere karşı yastıklama korumasını sürdürmek için toparlanan bir yastıklama malzemesinin seçilmesine özen gösterilmelidir.

5N AMBALAJ ürünleri, doğaları gereği esnek olup, onlara tekrarlanan darbelere karşı olağanüstü yastıklama koruması sağlayan olağanüstü kurtarma özellikleri sağlar. Ve 5N AMBALAJ ürünleri çeşitli güçlerde mevcuttur, bu da onları sadece birkaç kilodan yüzlerce kiloya kadar değişen ürünleri korumak için uygun hale getirir


Ürün Şekline göre koruyucu köpük tasarımı

Tasarım geliştirmenize giren birçok varsayım vardır; bunlar arasında, karşılaşılması muhtemel düşme yüksekliğinin gerçekçi olduğu ve kullanılan kırılganlık değerinin gerçekten paketlenen ürünü temsil ettiğine dair varsayımlar vardır. Gerçek testlerle elde edilen bir kırılganlık değeriyle çalışacak kadar şanslı olsanız bile, çoğu durumda test edilen bir prototipti ve üretim birimleri belirtilenden daha fazla veya daha az sağlam olabilir.

Bu nedenlerle, tasarımınızın performansını fiili kullanımda izlemek iyi bir uygulamadır. Bu, tasarımınızın gerçekte gerekenden daha fazla gerçek dünya performansı sağlayıp sağlamadığını veya yeterli olup olmadığını belirlemenize yardımcı olacaktır. Ayrıca, ambalajlı ürünün tasarımındaki dahili değişikliklerin ambalaj performansı gereksinimlerini ne zaman değiştirebileceğini belirlemenize de olanak tanır.

Nasıl hiçbir nakliyeci yüksek hasar oranlarını karşılayamıyorsa, aşırı paketlemeyi de göze alamaz. Paketleme performansının sürekli olarak izlenmesi, korumadan ödün vermeden daha fazla ekonominin elde edilip edilemeyeceğini belirlemeye de yardımcı olabilir.

DEĞER YARATAN ÇÖZÜM ORTAĞINIZ.

Değer bazlı etkinlik ve iletişim hizmetleri vizyonu ile hareket eden 5N ambalaj, başta Mobilya sektörü olmak üzere, inşaat, otomotiv, Ağır sanayi, Makina, cam, trafik, güvenlik, bilişim gibi farklı sektörlerde uzun süredir edindiği birikim ve deneyimi ile önemli projeler üretmekte ve uygulamaktadır. 5N ambalaj; yürüttüğü etkinlik projelerinin yanısıra, kreatif hizmetler, kurumsal organizasyon konularında hizmet verdiği kurum ve kuruluşların güvenilir çözüm ortağı olmayı başarmıştır.
Uzmanlaşmanın ve detayların önemli olduğu gerçeğinden hareketle ele aldığı tüm projelerinde derinleşerek çalışmalarını sürdüren 5N ambalaj, yaratıcı çözümler ve yenilikçi fikirlerle imza attığı organizasyonlara değer katmaktadır.

Adrese Teslim

5N ambalaj; Müşterilerinin  firmaya  kadar yorulmaması için adrese teslim hizmeti sunmaktadır. 

Adrese teslim ek hizmetinden faydalanmak için Müşteri temsilcimizle irtibata geçiniz.   

0
    0
    Sepetim
    Sepetiniz boşMağazaya Dön